SHOP

Магазин ліпнини

Ліпнина для інтер'єру

Ми можемо зробити те що душа забажає !!! Працюючи з гіпсовою ліпниною, ви завжди можете створити в своєму будинку такий куточок, який зробить його не схожим ні на який інший. Віддавши перевагу ліплення з гіпсу Ваш інтер'єр стане досконалий, унікальний і екологічний. Якщо у Вас є сумніви, компанія "Ермітаж" готова прийти на допомогу, надавши Вам послуги наших консультантів.

Перейти в магазин

SHOP

Фасадний декор

Фасадний декор для Вашого будинку

Ми можемо зробити те, що душа забажає !!! Багатий вибір фасадного декору і великий досвід робіт з фасадами допоможе нам виконати будь-яке замовлення. Якщо у Вас є сумніви, компанія "Ермітаж" готова прийти на допомогу, надавши Вам послуги наших консультантів.

Перейти в магазин

Гіпсова ліпнина і фасадний декор

Справжнім поціновувачам художнього оформлення, ліпна майстерня Ермітаж пропонує ексклюзивну гіпсову ліпнину і фасадний декор для дому та квартири. Використовуючи декоративну ліпнину в дизайні інтер'єрів і фасадів, ми перетворимо звичайний будинок на справжній палац. Всі вироби з гіпсу, що випускаються в нашій майстерні, екологічні і абсолютно безпечні для здоров'я людини. Гіпсові вироби майстерні Ермітаж, вже встигли відрекомендувати себе з найкращого боку в багатьох будинках.

Кращі з гіпсу для дизайнерів і архітекторів

Завжди відкриті до співпраці з професіоналами дизайну та архітектури. Майстерня гіпсової ліпнини і фасадного декору має відмінні пропозиції і гнучку цінову політику, здатні задовільнити як вимоги найвибагливіших замовників, так і гарантувати фахівця гідні гроші. У нашому каталозі ліпнини, ви відкриєте для себе великий вибір ліпних прикрас, також ми готові виготовити ексклюзивний продукт (за ескізом) під ваш проект.

PROCESS

Як це зроблено?

Проектування

Проектування

Моделювання

Моделювання

Монтаж

Монтаж

Готовий результат

Готовий результат

УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ І ФАСАДІВ

Читати далі ...

ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ І РЕСТАВРАЦІЇ

Читати далі ...

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Читати далі ...

Галерея наших робіт

Гіпсова Ліпнина і Фасадний Декор

Зв'яжіться з нами

Тел.:
068 254 92 35 - менеджер
068 381 81 28 - менеджер виготовлення
068 353 24 24 - менеджер з монтажу
044 391 23 11 - офіс
044 485 11 15 - офіс

Завітайте до нас

Головний офіс:
м. Київ, вул. Макіївська 8,
офіс 5

Часи роботи

пн-сб 9.00 ... 18.00

Эрмитаж ©2002 |