Зробити замовлення: 096 84 20 702 068 353 24 24

Зробити замовлення: 044 391 23 11 068 254 92 35

Послуги з оформлення і реставрації

Ліпна майстерня Ермітаж надає повний спектр послуг від створення проекту і безпосередньо виробництва до установки і декорування гіпсової ліпнини та виробів з гіпсу.

 

КОНСУЛЬТАЦІЯ

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Наші менеджери нададуть вам повну консультацію щодо вибору елементів гіпсового декору і проведуть попередній розрахунок вартості замовлення.
ПРОЕКТУВАННЯ ТА ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

ПРОЕКТУВАННЯ ТА ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Фахівці нашої ліпної майстерні виїдуть до вас на об'єкт, зроблять необхідні заміри і допоможуть в підборі ліпнини. Також ви можете відвідати наш демонстраційний зал, де представлені наші готові гіпсові вироби. І разом з дизайнером вибрати загальну концепцію для вашого інтер'єру, а потім і підібрати ліпний декор.
Ми готові запропонувати вам як вже готові розроблені дизайнерські проекти з використанням гіпсового декору з нашого каталогу, так і індивідуальні, ексклюзивні рішення. Ми також можемо створити ліпнину за ескізами замовника.
ВИРОБНИЦТВО

ВИРОБНИЦТВО

У нашій майстерні працюють висококласні фахівці, які, за затвердженим ескізом, якісно, відповідно до всіх технологічних вимог, виконають всі роботи від моделювання та формування виробів до безпосередньо виливки і тиражування замовленого ліпного декору. Процес виробництва гіпсового декору може зайняти від 2 до 15 днів. Терміни залежать від складності та обсягу вашого замовлення.
ВСТАНОВЛЕННЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ

Ми надаємо послуги з навантаження і доставці ліпнини на об'єкт замовнику. Після доставки наші фахівці швидко і якісно роблять монтажні роботи по установці гіпсового декору.
ДЕКОРУВАННЯ

ДЕКОРУВАННЯ

Наша майстерня співпрацює з художниками, які, за бажанням замовника, на поверхні гіпсової ліпнини можуть виконати художній розпис будь-якої складності. Також, за бажанням замовника, ми ефектно декоруємо ліплення позолотою або перетворимо білий гіпсовий ліпний декор в виріб з «мармуру», додавши під час виробництва ліпнини спеціальний пігмент.
РЕСТАВРАЦИЯ

РЕСТАВРАЦИЯ

Фахівці нашої ліпної майстерні також займаються ремонтом і реставрацією ліпнини. Вони скріплюють пошкоджені деталі, змінюють шви, відновлюють і додають малюнок, і, як кінцевий результат - повертають первозданний вигляд гіпсової ліпнини.
ФАСАДНА ЛІПНИНА

ФАСАДНА ЛІПНИНА

Один з напрямків роботи нашої майстерні - це виробництво і установка фасадного декору. Оздоблення фасадів за допомогою ліпнини прикрасить будь-який будинок і підкреслить його неповторність.

{youtube}dDcvSmYH_L0{/youtube}

Гіпсова Ліпнина і Фасадний Декор

Зв'яжіться з нами

Тел.:
068 254 9235 - менеджер
068 381 81 28 - менеджер виготовлення
068 353 24 24 - менеджер з монтажу
044 391 23 11 - офіс
044 485 11 15 - офіс

Завітайте до нас

Головний офіс:
м. Київ, вул. Макіївська 8,
офіс 5

Часи роботи

пн-сб 9.00 ... 18.00