Зробити замовлення: 096 84 20 702 068 353 24 24

Зробити замовлення: 044 391 23 11 068 254 92 35

Фасадний декор: дизайн фасадів

Дизайн фасаду із застосуванням фасадної ліпнини - це вишуканий архітектурний прийом з декорування будь-якої будівлі. Такий декор надає зовнішньому вигляду будівлі солідність, презентабельність, виразність, завершеність, а також, безумовно, піднімає статус власника.

Будь-який власник бажає надати зовнішнім виглядом свого будинку оригінальність і особливість. Коли будинок побудований, слід подбати також і про оформлення фасаду, закріпивши художні фасадні елементи. Однак при виборі оздоблювальних матеріалів потрібно враховувати той факт, що фасад завжди контактує із зовнішнім середовищем.

У різні пори року стіни і елементи фасадного декору піддаються впливу багатьох негативних чинників. Перепади температури і вологості, фізичне, хімічне та ультрафіолетове вплив, надають на зовнішній вигляд вашого будинку тільки руйнівний вплив. Саме з урахуванням таких особливостей і підбирають декоративні елементи фасаду.

Для оздоблення стін, як правило, застосовують природні матеріали, такі як камінь, дерево, гіпс та інші. В даний час, цілком заслужену популярність набувають елементи фасадного декору з синтетичних матеріалів. До таких матеріалів відноситься фасадний декор з пінополістиролу, простими словами - зі спеціального пінопласту.

Переваги фасадного декору з пінополістиролу виробника Ермітаж

Фасадна ліпнина від майстерні Ермітаж має відмінні технічні характеристики:

Мала вага і простота монтажу

Пінополістирол, з якого виготовляється наша фасадна ліпнина, легше каменю більш ніж в 10 разів. А це дає можливість монтувати готовий фасадний декор на фасадах будь-яких будинків, включаючи дерев'яні і щитові, без додаткового зміцнення будівель. Монтаж нашого легкого фасадного декору зводиться лише до кріплення готового декору і не вимагає ні металевих каркасів, ні опалубок, ні розподілу місць кріплення.

Міцна, надійна, еластична

За якістю, довговічності і виду зовнішньому нічим не поступається декору з інших матеріалів. Також, вироби з армованого пінополістиролу з цементним покриттям не деформуються і на них не з'являються тріщини. Наш фасадний декор не потребує реставрації.

Висока стійкість до впливу середовища, біологічного і хімічного впливу

Наші вироби мають стійкість до різних речовин, включаючи клеять і водорозчинні фарби, спирти, солі, силіконові масла, морську воду, вапно та інші. Пінополістирол не засвоюється мікроорганізмами і тваринами, і тому не створює живильного ґрунту для гризунів, грибків і бактерій.

 Водостійка

Ліпний декор з пінополістиролу не вбирає вологу. Має практично нульове водопоглинання.

Вогнестійка

Пінополістирол містить антипірен, який надає матеріалу властивість самозагасання.

Чи не схильна до усадки і розширення при перепаді температур

Рекомендована температура для експлуатації наших декорів від +80°С до -180°С.

Має високий коефіцієнт звуко- і теплоізоляції

Надає вашому фасаду не просто стиль, а також абсолютно відчутні властивості: додаткову теплоізоляцію і звукоізоляцію. Таке оформлення фасаду, дозволяє зберегти комфортний, здоровий мікроклімат в приміщеннях, а також істотно економити витрати на опаленні і кондиціонуванні, адже до 50% тепла йде через зовнішні стіни. Детальніше про зовнішньому утепленні дізнавайтеся на сторінці утеплення будинків і фасадів.

Великий асортимент декоративних елементів в нашому каталозі

Для обробки та оформлення фасадів будівлі ліпна майстерня Ермітаж пропонує різноманітні декоративні елементи:

  • карнизи
  • тяги
  • Колони, пілястри
  • балясини
  • замкові камені
  • і інші елементи фасадного декору (дивіться в каталозі)


Також, наші фахівці, виготовлять ліпний декор для фасадів як за типовими ескізами, так і по вашим індивідуальними проектами.

{youtube}dDcvSmYH_L0{/youtube}

УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ І ФАСАДІВ

Читати далі ...

ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ І РЕСТАВРАЦІЇ

Читати далі ...

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Читати далі ...

Гіпсова Ліпнина і Фасадний Декор

Зв'яжіться з нами

Тел.:
068 254 9235 - менеджер
068 381 81 28 - менеджер виготовлення
068 353 24 24 - менеджер з монтажу
044 391 23 11 - офіс
044 485 11 15 - офіс

Завітайте до нас

Головний офіс:
м. Київ, вул. Макіївська 8,
офіс 5

Часи роботи

пн-сб 9.00 ... 18.00