Зробити замовлення: 096 84 20 702 068 353 24 24

Зробити замовлення: 044 391 23 11 068 254 92 35

Фасадний декор вхідної групи: стильне і практичне оформлення

Вхідна група відіграє не тільки практичну, але і декоративну роль. Вона є завершальним елементом фасаду. З огляду на те, що конструктивні обмеження на такий декор фактично не розповсюджуються, у дизайнерів та архітекторів є простір для польоту фантазій.

Фасадна ліпнина для вхідної групи дозволить підкреслити аристократизм і виразність будівлі. З огляду на те, що це обрамлення піддається зовнішнім впливам (вологість, температурні перепади, випромінювання сонця та ін.), важливо звернути увагу на довговічність матеріалів. Зокрема, популярним є оформлення вхідних груп у фасадних рішеннях за допомогою декоративних елементів з пінополістиролу.

Фасадний декор входу в будівлю

Якщо говорити, що фасад створює перше враження про будівлю, то на остаточну думку впливає зовнішній вигляд вхідної групи. У майстерні «Ермітаж» представлений широкий асортимент ліпних елементів для оформлення входу. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, що гарантує безпеку, надійність і міцність виробів з урахуванням тривалої експлуатації будівлі.

Шукаєте фасадний декор вхідних дверей? Ви не помилилися адресою. Наша майстерня пропонує виготовлення ліпнини як за шаблонними, так і за індивідуальними ескізами. Завдяки власним виробничим потужностям ми швидко впораємося із замовленням будь-якого обсягу. В електронному каталозі  на нашому сайті ви знайдете:

  • Карнизи. Ці елементи, що зазвичай розташовують над дверима, є різної конфігурації і габаритів, що дозволяє легко знайти оптимальне рішення.
  • Тяги. Їх ще називають фасадними молдингами. Ці вироби можуть бути класичної форми, або виконані в певному стилі (ампір, бароко, модерн). Дверне обрамлення дозволяє за необхідністю замаскувати дефекти чи підкреслити особливості екстер'єрного рішення.
  • Колони і пів колони. Ганок, оформлений таким декором, стане «візитною карткою» будівлі. Має шикарний вигляд, але без зайвого пафосу.
  • Пілястри. Ці елементи здатні візуально збільшити висоту входу, додати зовнішньому вигляду будинку елегантності і лиску.
  • Балясини. Зважайте на те, що вхідна група - це не тільки двері. Сюди входить комплекс елементів, зокрема, і сходи з перилами. Балясини будуть справжньою окрасою входу в будівлю.

Складно зробити вибір? Звертайтеся до менеджерів майстерні ліпнини «Ермітаж». Вони безкоштовно проконсультують з усіх питань, які вас цікавлять.  

{youtube}dDcvSmYH_L0{/youtube}

УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ І ФАСАДІВ

Читати далі ...

ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ І РЕСТАВРАЦІЇ

Читати далі ...

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Читати далі ...

Гіпсова Ліпнина і Фасадний Декор

Зв'яжіться з нами

Тел.:
068 254 9235 - менеджер
068 381 81 28 - менеджер виготовлення
068 353 24 24 - менеджер з монтажу
044 391 23 11 - офіс
044 485 11 15 - офіс

Завітайте до нас

Головний офіс:
м. Київ, вул. Макіївська 8,
офіс 5

Часи роботи

пн-сб 9.00 ... 18.00