Зробити замовлення: 096 84 20 702 068 353 24 24

Зробити замовлення: 044 391 23 11 068 254 92 35

Дизайн інтер'єру будинку: ліпнина в інтер'єрі

Естетика і настрій. Ліпнина в дизайні інтер'єру, задає потрібний настрій інтер'єру будинку. Для кожної кімнати можна використовувати карнизи, фризи і молдинги мають відмінності в орнаментах, пропорціях і профілях за умови дотримання єдиного стилю. Даний підхід дозволяє тонко розвинути основну художню тему властиву всьому будинку. Наприклад, у вітальні, можна більш яскраво висловити урочистість теми стилю, а в спальні, приглушити загальний тон, зробивши його більш м'яким, інтимним. У коридорах можна створити відчуття динаміки руху. Такі зміни піднімають настрій, створюється зміна вражень, які в цілому позитивно впливають на якість життя господаря будинку.

ліпнина в інтер'єрі: дизайн інтер'єру будинку

Практична роль ліпнини в дизайні інтер'єру. Ліпнина в інтер'єрі, здатна не просто виконувати роль елемента декору. Ліпний декор універсальний в застосуванні: здатний приховати недоліки приміщення, інженерні елементи (труби, проводку), згладити або навпаки підкреслити кути, сформувати почуття іншого просторового відчуття, підкреслити конкретний стиль, або просто доставити естетичну насолоду від споглядання хитромудрих ліпних візерунків на стелі і стінах.

Дизайн інтер'єру будинку або квартири, виконаний з гіпсової ліпнини, виглядає оригінально і респектабельно. Володіти такими інтер'єрами престижно в усі часи.

Ліпнина в сучасному інтер'єрі: колір, форма, фактура і стереотипи

Більшість обивателів думає, що ліпнина в сучасному інтер'єрі виглядає не дуже доречно. Поряд зі стереотипом про те, що весь ліпний декор обов'язково повинен бути білим значно звужується сфера застосування ліпнини в дизайні інтер'єрів. Хоча насправді, сучасний набір технологій дозволяє значно розширити сферу застосування натуральної гіпсової ліпнини в інтер'єрі для ексклюзивного дизайну стін і стель далеко за межі існуючих стереотипів.

дизайн інтер'єру квартири: ліпнина в сучасному інтер'єрі

Ліпний декор з гіпсу, відмінно виписується як в класичний так і в сучасний дизайн.

Спочатку, елементи ліпнини дійсно виробляються світлими (білими, з відтінками сірого або бежевого). Це тому, що в процесі виробництва барвники не повинні додаватися. Надалі, деталі декору можна колоріровать за смаком. Сучасні фарби і покриття, здатні імітувати будь-яку фактуру: каменю, металу, дерева, шкіри або тканини, навіть кераміки і скла.

Після золочення, патинування будь-які елементи декору будуть виглядати, як справжні мідь, бронза, срібло, золото, нікель або хром. Можна надати нарочито потертий, зістарений вигляд. Таким чином, дизайнер має можливість поєднувати ліпні колекції з будь-якими предметами інтер'єру, сміливо висловлювати ідеї, не порушуючи стилістичної цілісності образу.

ліпнина в інтер'єрі на стелі

Ліпнина на стелі

Завдяки грамотному оформленню, практично будь-яку стелю можна перетворити в домінуючу деталь інтер'єру. Для оформлення стелі ліпниною, як правило використовують такі декоративні елементи як: бордюри, розетки, карнизи і фризи. Декорування за допомогою кесонних стель, дозволяє ефектно виділити стельову поверхню різноманітними витонченими заглибленнями - ліпними розетками, переходами, орнаментами і т.п. Кесон стелі, дозволяють внести в інтер'єр розкіш і витонченість.

лепнина в интерьере на стенах

Ліпнина на стінах

Однією з найпоширеніших областей застосування натуральної гіпсової ліпнини завжди були і залишаються вертикальні поверхні стін. Існує безліч різноманітних схем розміщення ліпних прикрас і гіпсових молдингів на стінах, але в процесі проектування слід враховувати особливості кожного конкретного приміщення. Наприклад, де будуть стояти ті чи інші предмети меблів, їх габарити, шляхи і місця проходження інженерних комунікацій і іншого. Таким чином ви зможете максимально вигідно подати оформлення потрібної стіни, щоб в результаті, ліпнина добре виглядала з різних ракурсів. При цьому найбільш підходяща ширина гіпсових молднігов - в межах 6 см. Особливо тонкий, витончений кант, чудово виглядає на великих площинах.

Колони в інтер'єрі

Пілястри і колони в інтер'єрі, зоніруют простір, роблячи його живим і затишним. Крім того, за допомогою кутових бордюрів, молдингів і розеток гармонізується вузький, витягнутий простір стель. Вертикальні лінії додадуть зорове відчуття висоти стін, а горизонтальні - розширять простір.

Особливість ліпного декору, полягає в можливості використання його в будь-якій частині інтер'єру і екстер'єру. Ліпниною обрамляются арки, отвори, дзеркала і картини, прикрашаються стіни і стелі. Заради цілісності образу фризи замикаються або природно завершуються, наприклад, прорізом. Ліпні елементи декору обов'язково повинні гармоніювати зі стелею, стінами, підлогою і меблями. Так що має сенс всі ліпні прикраси узгоджувати з нашим професійним декоратором.

Плануючи дизайн інтер'єру будинку, не забувайте і про фасад вашого будинку. Фасадний декор, повинен поєднуватися зі стилем внутрішнього оздоблення.

Важливо не перестаратися прикрашаючи приміщення пишними ліпними прикрасами, інакше можна візуально перевантажити простір, внести дисгармонію. Досвідчений дизайнер майстерні Ермітаж, спочатку складе проект інтер'єру, щоб мати чітке уявлення про майбутнє приміщення.

Переваги гіпсової ліпнини в інтер'єрі, викладені на сторінці "Ліпний декор". Ви можете придбати в нашому магазині ліпного декору великий асортимент різних ліпних прикрас. Крім запропонованого в каталозі, наші майстри можуть виготовити будь-яку деталь під замовлення, за вашим зразком або графічним ескізом.

У свою чергу, співробітники майстерні Ермітаж завжди із задоволенням допоможуть вам, привести оздоблення вашого житла в гідний, респектабельний вигляд. Ми завжди в режимі очікування для ваших запитань.

{youtube}dDcvSmYH_L0{/youtube}

УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ І ФАСАДІВ

Читати далі ...

ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ І РЕСТАВРАЦІЇ

Читати далі ...

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Читати далі ...

Гіпсова Ліпнина і Фасадний Декор

Зв'яжіться з нами

Тел.:
068 254 9235 - менеджер
068 381 81 28 - менеджер виготовлення
068 353 24 24 - менеджер з монтажу
044 391 23 11 - офіс
044 485 11 15 - офіс

Завітайте до нас

Головний офіс:
м. Київ, вул. Макіївська 8,
офіс 5

Часи роботи

пн-сб 9.00 ... 18.00