Зробити замовлення: 096 84 20 702 068 353 24 24

Зробити замовлення: 044 391 23 11 068 254 92 35

Ліпнина для квартир: ексклюзивні прикраси для інтер'єрів

Хочете прикрасити інтер'єр так, щоб сусіди кидали заздрісні погляди, а гості охали від захоплення? Ліпнина під замовлення - ось, що вам потрібно! Завдяки ексклюзивним виробам з гіпсу можна підкреслити загальну концепцію інтер'єру приміщень і додати в неї «родзинку». Цікаві радіусні форми, об'ємні і складні вироби, класичні прості варіанти - широкий вибір ліпного декору ви знайдете на офіційному сайті майстерні «Ермітаж». Вартість виробів варіюється в залежності від їх виду, конфігурації і складності оформлення.

Ви можете звернутися до досвідченого дизайнера майстерні гіпсової ліпнини, щоб він допоміг зі створенням індивідуального інтер'єру і підказав, на яких варіантах ліпнини варто зупинитися в конкретному випадку. Консультації надаються безкоштовно. Завдяки великому досвіду, наявності власних виробничих потужностей і наявності величезного асортименту ліпнини на складах з будь-яким замовленням «Ермітаж» впорається в найкоротші терміни. 

Переваги використання гіпсових виробів для оформлення квартир 

Ліпнина для дизайнерів відкриває великі можливості реалізації цікавих задумок в стилі прованс, класика, модерн, тощо. Крім того, ви оціните наступні її переваги:

  • Неповторний зовнішній вигляд. При цьому можна підібрати ліпні елементи, які будуть чудово поєднуватися з іншими оздоблювальними матеріалами.
  • Великий асортимент. В електронному каталозі сайта «Ермітаж» ви знайдете широкий вибір карнизів, колон, пілястр і інших елементів для оформлення прорізів, стелі, стін та ін.
  • Екологічність матеріалу. Ліпнина в процесі експлуатації не виділяє шкідливих речовин. Крім того, вона відрізняється довговічністю і простотою в догляді.
  • Волого- і термостійкість. Завдяки цьому ліпнину можна монтувати поблизу освітлювальних приладів, в приміщеннях підвищеною вологістю.
  • Широкий ціновий діапазон. Є варіанти різної вартості, що робить ліпнину доступною для замовників з будь-яким бюджетом.

Звертайтеся, досвідчені фахівці майстерні «Ермітаж» допоможуть підібрати ліпнину з гіпсу, яка буде виглядати в інтер'єрі квартири дуже вишукано і багато. Незвичайний декор допоможуть створити молдинги, карнизи, кесони, розетки, колони і пілястри. Завдяки їм можна створити унікальні архітектурні композиції в приміщеннях. Якщо потрібна ліпнина під замовлення, телефонуйте вже зараз, в «Ермітажі» обов'язково знайдеться відповідне рішення.

{youtube}dDcvSmYH_L0{/youtube}

УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ І ФАСАДІВ

Читати далі ...

ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ І РЕСТАВРАЦІЇ

Читати далі ...

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Читати далі ...

Гіпсова Ліпнина і Фасадний Декор

Зв'яжіться з нами

Тел.:
068 254 9235 - менеджер
068 381 81 28 - менеджер виготовлення
068 353 24 24 - менеджер з монтажу
044 391 23 11 - офіс
044 485 11 15 - офіс

Завітайте до нас

Головний офіс:
м. Київ, вул. Макіївська 8,
офіс 5

Часи роботи

пн-сб 9.00 ... 18.00