Зробити замовлення: 096 84 20 702 068 353 24 24

Зробити замовлення: 044 391 23 11 068 254 92 35

Згодом будь-який фасад втрачає свій первинний зовнішній вигляд: з'являються тріщини на ліпних елементах і на поверхні стіни, тьмяніє колір або просто облазить фарба. Щоб подарувати будівлі «друге життя» і оновити його екстер'єр, зверніться в майстерню  «Ермітаж». Ми маємо великий досвід реконструкції та реставрації великих міських будівель, починаючи від приватних будинків і закінчуючи історичними музеями. Допоможемо відновити «святковий мундир» будівлі і повернути йому втрачену привабливість, пишність.

Художня реконструкція будівлі 

При реставрації будівлі в стилі класицизм, ампір, бароко відмінно підходить гіпсовий декор. Фасадна ліпнина, виконана з природного матеріалу, стане справжньою окрасою зовнішнього вигляду будівлі. Вона дозволить дбайливо оновити екстер'єр і при цьому залишити його індивідуальність. Зокрема, це важливо для збереження «обличчя» міста.

    Для реставрації ми пропонуємо використовувати такі гіпсові елементи:

  • Карниз. Ці декоративні вироби поряд з іншими дозволяють зробити проект неповторним. Їх розташовують над віконними або дверними отворами, на рівні перекриття і ін.
  • Колона. Для оформлення екстер'єру приватних будинків використовується рідко, а ось для історично цінної або адміністративної будівлі - це відмінне рішення. Додадуть споруді урочистий і пишний вид.
  • Руст. Це вид гіпсового декору, який використовується для обробки кутів будівель. Органічно виглядає з різним стіновим покриттям.
  • Балюстрада. Являє собою фігурні стовпчики з горизонтальними поручнями, які використовуються для балконів або терас.

 

Наші фахівці обговорять з вами ескізи в індивідуальному порядку і виготовлять гіпсові елементи відповідно до технологічних вимог. На створення декору потрібно до двох тижнів (в залежності від обсягу та складності роботи).

Крім нових виробів, майстри ліпної майстерні «Ермітаж» допоможуть з ремонтом і реставрацією існуючих на будівлі архітектурних деталей. У найкоротші терміни проводиться заміна швів, пошкоджених елементів, відновлюється і додається малюнок. 

Звертайтеся, обговоримо деталі реставрації та відновлення фасаду будівлі, домовимося про вартість і терміни виконання замовлення. Допоможемо провести діагностику і оцінити стан фасаду будівлі. Залишилися питання? Телефонуйте вже зараз, проконсультуємо безкоштовно.

{youtube}dDcvSmYH_L0{/youtube}

Гіпсова Ліпнина і Фасадний Декор

Зв'яжіться з нами

Тел.:
068 254 9235 - менеджер
068 381 81 28 - менеджер виготовлення
068 353 24 24 - менеджер з монтажу
044 391 23 11 - офіс
044 485 11 15 - офіс

Завітайте до нас

Головний офіс:
м. Київ, вул. Макіївська 8,
офіс 5

Часи роботи

пн-сб 9.00 ... 18.00