Зробити замовлення: 096 84 20 702 068 353 24 24

Зробити замовлення: 044 391 23 11 068 254 92 35

Технологія

У цьому розділі ми відкриємо деякі секрети виробництва гіпсової ліпнини, розповімо про технологію виготовлення та встановлення виробів з гіпсу.

 виготовлення та встановлення виробів з гіпсу.

На сьогоднішній день матеріалів для виробництва гіпсового декору дуже багато - це гіпс, цемент, штукатурка, скловолокно, пап'є-маше і популярний сьогодні поліуретан. Не дивлячись на достаток матеріалів, найбільш природна, якісна і рельєфна ліпнина виходить з гіпсу.

Деякі факти про гіпс

- Найдавніший матеріал для виготовлення ліпнини. Вперше цей матеріал був застосований в 3700 році до н.е. в Давньому Єгипті. Однак в Європі почав застосовуватися тільки в XV столітті. Уже тоді гіпс застосовували для зовнішньої обробки будівель і як елемент внутрішнього декорування.

- Мінерал з класу сульфатів: м'який, пластинчастої, волокнистої або зернистої консистенції, щільністю 2310-2330 кг / м3.

- Типовий осадовий мінерал, який утворений як хімічні опади у результаті випаровування стародавнього океану.

Переваги гіпсу

1. Нешкідливість і екологічність. Гіпс - це екологічно чистий, натуральний, живий матеріал, який не виділяє шкідливих для людини речовин і не має запаху.

2. Точність передачі малюнка. Гіпсові вироби рельєфні, витончені, зі строгими геометричними формами.

3. Довговічність. Гіпс цінується за свою міцність. Гіпсова ліпнина може прослужити до 100 років і більше. У той час як поліуретановий декор вже через кілька років починає втрачати свої якості. Гіпс є ще й хорошим утеплювачем для приміщень.

4. Водостійкість, пожежна безпека, звукоізоляція. Гіпсові вироби не горять, стійкі до впливу вологи і забезпечують приміщенню звукоізоляцію.

Виготовлення гіпсової ліпнини

Виробництво ліпнини з гіпсу - технологічно складний і трудомісткий процес, що включає в себе три послідовні етапи:

  • моделювання
  • Формування
  • Відливання або тиражування

Перший етап виробництва ліпнини - це виготовлення по створеному архітектором кресленням моделі майбутнього елемент декору. Якість моделі багато в чому залежить від якості виконаного креслення. Моделі зазвичай робляться з пластиліну, глини, гіпсу або іншого матеріалу. Виконану майстром модель оглядають і, якщо вона відповідає кресленням, то приступають до наступного етапу - формуванню моделі в гіпсі.

Форми виготовляються з різних матеріалів, а вибір матеріалу залежить від необхідного числа копій і поділяються на види:

  • Одноразові: гіпсова чорнова
  • Багаторазові: гіпсова чиста шматками, клейова і формопластовая
  • Для масового виробництва: цементна (бетонна)

Крім того, форми також бувають дерев'яні, металеві та виготовлені з інших матеріалів. За допомогою отриманої форми відливають або відбивають (тиражують) необхідне число виробів.

Сучасна фасадна ліпнина, матеріали і технологія виготовлення

Фасадна ліпнина від Ермітаж - це ексклюзивний фасадний декор, аналогів якої сьогодні ні в Україні, ні в Росії немає. Використовуючи унікальні розробки нашої компанії, а також останні інноваційні технології в сфері архітектури та будівництва і новітнє обладнання, ми пропонуємо для своїх клієнтів унікальну фасадну ліпнину з армованого пінополістиролу з цементним покриттям. Бездоганна якість нашого архітектурного декору перевірено роками експлуатації.

Ліпний декор для фасадів з пінополістиролу з цементноклеевим армирующим покриттям - гідна альтернатива колишнім важким матеріалами. Готові вироби з пінопласту покриваються спеціальною сіткою, на яку наносять клей і цемент. Після цього вироби фарбуються за допомогою кисті або з фарбопульта і монтуються на будівлю.

Термін виконання замовлення залежить від обсягу і рівня його складності, але в середньому становить від 3 до 7 днів. Завдяки нашому досвіду, сучасному обладнанню і великій команді висококласних фахівців, ми реалізовуємо проекти будь-якого обсягу і ступеня складності.

{youtube}dDcvSmYH_L0{/youtube}

УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ І ФАСАДІВ

Читати далі ...

ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ І РЕСТАВРАЦІЇ

Читати далі ...

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Читати далі ...

Гіпсова Ліпнина і Фасадний Декор

Зв'яжіться з нами

Тел.:
068 254 9235 - менеджер
068 381 81 28 - менеджер виготовлення
068 353 24 24 - менеджер з монтажу
044 391 23 11 - офіс
044 485 11 15 - офіс

Завітайте до нас

Головний офіс:
м. Київ, вул. Макіївська 8,
офіс 5

Часи роботи

пн-сб 9.00 ... 18.00