Фасадна ліпнина

Дизайн фасаду із застосуванням фасадної ліпнини - це вишуканий архітектурний прийом з декорування будь-якої будови. Такий декор надає зовнішньому вигляду будівлі солідності, презентабельності, виразності, завершеності, а також, безумовно, піднімає статус власника.


фасадний декор, дизайн фасаду, оформлення фасадів, декорування фасадів


Будь-який власник бажає надати зовнішньому вигляду свого будинку оригінальності та особливості. Коли будинок побудований, слід подбати також про оформлення фасаду, закріпивши художні фасадні елементи. Однак при виборі оздоблювальних матеріалів потрібно враховувати той факт, що фасад завжди контактує із зовнішнім середовищем.

У різну пору року стіни та елементи фасадного декору піддаються впливу багатьох негативних факторів. Перепади температури та вологості, фізична, хімічна та ультрафіолетова дія, на зовнішній вигляд вашого будинку лише руйнує вплив. Саме з урахуванням таких особливостей підбирають декоративні елементи фасаду.

Для обробки стін, як правило, застосовують природні матеріали, такі як камінь, дерево, гіпс та інші. В даний час, цілком заслуженої популярності набувають елементи фасадного декору із синтетичних матеріалів. До таких матеріалів відноситься фасадний декор з пінополістиролу, простими словами - зі спеціального пінопласту.

Переваги фасадного декору з пінополістиролу виробника ермітаж

Фасадна ліпнина від майстерні Ермітаж має відмінні технічні характеристики:

 • мала вага та простота монтажу

пінополістирол, з якого виготовляється наша фасадна ліпнина, легше за камінь більш ніж у 10 разів. а це дає можливість монтувати готовий фасадний декор на фасадах будь-яких будинків, включаючи дерев'яні та щитові без додаткового зміцнення будівель. монтаж нашого легкого фасадного декору зводиться лише до кріплення готового декору і не вимагає металевих каркасів, ні опалубок, ні розподілу місць кріплення.

 • міцна, надійна, еластична

за якістю, довговічністю та виглядом зовнішнім нічим не поступається декору з інших матеріалів. також вироби з армованого пінополістиролу з цементним покриттям не деформуються і на них не з'являються тріщини. наш фасадний декор не потребує реставрації.

 • висока стійкість до впливу середовища, біологічного та хімічного впливу

наші вироби мають стійкість до різних речовин, включаючи клеючі та водорозчинні фарби, спирти, солі, силіконові олії, морську воду, вапно та інші. пінополістирол не засвоюється мікроорганізмами та тваринами, і тому не створює живильного ґрунту для гризунів, грибків та бактерій.

 • водостійка

ліпний декор із пінополістиролу не вбирає вологу. має практично нульове водопоглинання.

 • вогнестійка

пінополістирол містить антипірен, який надає матеріалу властивість самозагасання.

 • не піддається усадці та розширенню при перепаді температур

рекомендована температура для експлуатації наших декорів від + 80 ° до - 180 ° с.

 • має високий коефіцієнт звуко- та теплоізоляції

Надає вашому фасаду не просто стиль, а також цілком відчутні властивості: додаткову теплоізоляцію та звукоізоляцію. Таке оформлення фасаду, дозволяє зберегти комфортний, здоровий мікроклімат у приміщеннях, а також суттєво економити витрати на опаленні та кондиціонуванні, адже до 50% тепла йде через зовнішні стіни. Докладніше про зовнішнє утеплення дізнавайтеся на сторінці утеплення будинків і фасадів.


Великий асортимент декоративних елементів у нашому каталозі

Для оздоблення та оформлення фасадів будівлі ліпна майстерня Ермітаж пропонує різноманітні декоративні елементи:

 • Карнизи
 • Тяги
 • Колонни, пілястри
 • Балясини
 • Замкове каміння
 • та інші елементи фасадного декору (див. у каталозі)

Наші фахівці, виготовлять ліпний декор для фасадів як за типовими ескізами, так і за вашими індивідуальними проектами

Чому варто вибрати фасадний декор з пінополістиролу?

Фасадна ліпнина з пінополістиролу відрізняється такими перевагами:

 • Висока міцність. За довговічністю та якістю цей вид декору не гірший, ніж вироби з натуральних матеріалів. На поверхні таких елементів з часом не з'являються тріщини, а сама ліпнина не деформується з часом.
 • Простота монтажу. Завдяки малій вазі закріпити фасадні елементи з полістиролу, ви можете самостійно, не вдаючись до додаткового зміцнення будівель.
 • Стійкість до зовнішнього впливу. Вироби з пінополістиролу не бояться силіконових масел, вапна, спиртів та фарби. Крім того, вони не схильні до впливу грибків, цвілі тощо.
 • Вогне- та водостійкість. Фасадний декор із пінополістиролу має властивість самозагасання

У майстерні «Ермітаж» ви знайдете такі фасадні елементи, як балясини, колони та тяги, карнизи, пілястри та багато іншого. Ознайомитись з асортиментом ви можете у даному каталозі. Також ви можете звертатися до професіоналів, якщо потрібно виготовити ліпний декор за індивідуальними ескізами.


З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів за телефоном +380 68 353 24 24


с. Бузова, вул. Зоряна, Д. 23а
+380 96 842 07 02 Вгору