Монтаж ліпнини

Встановимо за три рахунки!

Монтаж ліпнини в майстерні «Ермітаж» відбувається у три етапи.

 1. Обстеження та оцінка приміщення.

  Фахівці своїм досвідченим поглядом оглядають та оцінюють приміщення, в якому належить проводити монтаж ліпнини. В оцінці важлива навіть найменша деталь, тому що будь-яка втрачена дрібниця може призвести до того, що прикраса не виглядатиме так, як було заплановано. Якщо потрібно проводити монтаж елементів декору з гіпсу масою більше 5 кг, то обов'язково потрібно спочатку закріпити конструкції ГКЛ, і лише потім на них кріпити прикраси.

  Важливо! Монтаж ліпного декору необхідно здійснювати до фінішної шпаклівки та оздоблення приміщення.

 2. Доставка готових виробів до місця кріплення.

  Наші фахівці знають, як забезпечити збереження готових гіпсових прикрас. Вони дбайливо запакують ліпнину, акуратно завантажать замовлення в спеціально пристосований для цих цілей транспорт. При перевезенні ретельно стежитимуть за тим, щоб вироби були закріплені та не падали під час руху.

 3. Виконує монтажні роботи.

  Перед тим як кріпити ліпні елементи, потрібно ретельно підготувати поверхню. Для наших майстрів не важливо, з якого матеріалу вона складається: з бетону, цегли або гіпсокартону. Вони однаково відповідально ставляться до якості виконуваної роботи. Для кріплення легких деталей використовується спеціальна суміш, що клеїть. Масивні та важкі елементи вимагають додаткової фіксації за допомогою шурупів та дюбелів. Якщо між деталями утворюється стик, він ретельно і акуратно затирається гіпсом. Завдяки тому, що гіпс за складом однорідний, поверхня виходить без тріщин у місцях з'єднання.

Майстерня "Ермітаж": вагомий досвід - надійний монтаж, ліпнина для вас!

Телефон відділу комплексного обслуговування та монтажу: +380 96 842 07 02


с. Бузова, вул. Зоряна, Д. 23а
+380 96 842 07 02 Вгору